Informácie o nás

Privát Panoráma je situovaný v krásnom prostredí Spiša, na východnom okraji Tatier, v kúpeľnom mestečku Vyšné Ružbachy. Nachádza sa 500m od lyžiarskeho strediska, asi 15 minút chôdze od kúpeľov a kúpaliska. Ponuku služieb orientujeme najmä na rodiny s deťmi a mladých. Ponúkame príjemné prostredie, výbornú polohu pre lyžiarov, alebo ako východisko pre Vaše výlety do okolia Tatier, Spiša a Pienin. 

Svieži horský vzduch a liečivé termálne pramene spravia Váš oddych u nás nezabudnuteľným.

 

 Ubytovací poriadok Privátu PANORÁMA

 1. V deň príchodu sa môžete ubytovať od 14.00.
 2. V deň odchodu prosíme o opustenie izieb do 10.00. Ubytovateľ skontroluje izbu a prevezme kľúče.
 3. Vyplatenie pobytu sa realizuje v nasledujúci deň po Vašom príchode v čase ktorý Vám vyhovuje.
 4. Prosíme Vás, aby ste počas zimnej sezóny na izby nenosili lyžiarky ani lyže, resp. snowboardy. Ďalej Vás dôrazne žiadame, aby ste sa nepohybovali v lyžiarskej obuvi po ubytovacej časti chaty. Na odkladanie lyží, snowboardov a lyžiarok slúži uzamykateľná lyžiareň s vyhrievanou poličkou na sušenie topánok . Prosíme Vás, aby ste si riadne očistili obuv pred vstupom do ubytovacej časti. V ubytovacej časti sa prosím pohybujte v prezuvkách.
 5. V deň príchodu treba skontrolovať stav apartmánu a akékoľvek závady nahlásiť.
 6. Prosíme Vás aby ste zamykali za sebou vchodové dvere ako aj lyžiareň. (vchodové dvere sa zamykajú systémom: 1. Kľučka nahor, 2. Zamknúť zámok, všetky ostatné dvere sa zamykajú obvyklým spôsobom. Vo všetkých dverách sa kľúč zasúva a vyberá vo vodorovnej polohe). Privát Panoráma neručí za veci ponechané v spoločných priestoroch, balkónoch a na oknách. Cenné veci je možné na požiadanie uložiť do trezoru.
 7. Prosíme o dodržiavanie nočného kľudu, ktorý je od 23.00 hod. do 07.00 hod
 8. Vo všetkých vnútorných priestoroch Privátu Panoráma  je prísny zákaz fajčenia. Fajčenie je možné na balkónoch alebo vo vonkajších priestoroch kde sú umiestnené popolníky.
 9. V deň odchodu prosíme dať kuchyňu do pôvodného stavu. (Umyť a uložiť riad a zobrať si všetky svoje potraviny).V priebehu pobytu udržujte prosím kuchyňu v čistote.
 10. Za stratu každého kľúča účtujeme 150 EUR nakoľko Privát Panoráma je vybavený systémom centrálneho kľúča a pri strate je nutné vymeniť všetky zámkové vložky. Za poškodenie – znečistenie hotelového zariadenia účtujeme pokutu v závislosti od výšky škody avšak minimálne 50 EUR.
 11. Posteľnú bielizeň a uteráky sa nevymieňajú denne, slúžia na dobu  pobytu. Pri ďalšej výmene počas pobytu účtujeme za posteľnú bielizeň 5 EUR a za osušku a uterák po 1 EUR.
 12. Na izbách je zakázané používať elektrické ohrievače, rýchlovarné kanvice a iné ohrievače vody a variče.
 13. V zimnom období zakrývanie radiátorov uterákmi a oblečením môže ovplyvniť teplotu v miestnosti – na sušenie môžete použiť práčovňu
 14. Prosíme ubytovaných hostí, aby na izby nevodili návštevy v Priváte Panoráma  neubytovaných hostí.
 15. Ubytovanie spolu s domácimi zvieratami poskytujeme po vzájomnej dohode, avšak iba malá rasa.
 16. Prosíme hostí aby spoločenskú miestnosť udržiavali v čistote a po použití vrátili do pôvodného stavu (CD s hrami dať späť do obalov, tága na biliard do stojanu). Prosíme hostí aby biliard hrali tak aby gule nepadali na zem (nebezpečenstvo rozbitia dlažby), v opačnom prípade biliard nebude možné používať.
 17. Na požiadanie možnosť použiť práčku, žehličku, fén, gril
 18. Zákaz vynášania inventáru z Privátu Panoráma.
 19. Zákaz manipulovať z technickými zariadeniami Privátu Panoráma (krb, satelitné prijímače, chladničky a mrazničky, zvuková a svetelná aparatúra) – nevypínať z el. zásuvky a nemeniť ich nastavenia. Takisto je zakázané premiestňovať nábytok.
 20. V objekte je k dispozícii bezplatné pripojenie WiFi na internet, sieťový kľúč je vyvesený na nástenke. Názov siete je Panorama.
 21. Na satelitnom prijímači sú vytvorené skupiny programov pre hostí rôznej národnosti (slovenské, poľské, ukrajinské a pod.) – prepínajú sa pomocou tlačidla „FAV“ a šípok vpravo vľavo na diaľkovom ovládači satelitného prijímača.
 22. Šetriť elektrickou energiou a vodou.
 23. Pre Vašu spokojnosť a Váš komfort dodržujte prosím ubytovací poriadok.
 24. V prípade akýchkoľvek otázok, problémov  alebo požiadaviek – obráťte sa prosím na ubytovateľa. 

 

Ďakujem za prečítanie.

S úctou, Igor Kuťka.